ANKETA

Jak se vám hodinky Morris York líbí?

Jsou krásné 66% Jsou celkem pěkné 23% Moc se mi nelíbí 6% Jsou ošklivé 5%

KONTAKTY

MORRISS ACCESSORIES s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha 1
info@morrisyork.cz
Facebook: Morris York
IČO: 06819397

Náš příběh
O nás

 

 

Hodinky jsou odedávna nejen součástí módních trendů, ale i šikovným pomocníkem. Je to šperk, který má jako jediný praktické využití. Možná proto stále roste jejich obliba a tolik pro nás znamenají. Přesto je i v dnešní době velmi obtížné sehnat kvalitní hodinky za přijatelnou cenu.

To jsme se rozhodli změnit. Proto Vám nabízíme luxusní hodinky na světové úrovni za výborné ceny. Věříme, že by měl být každý originální a že Vám hodinky Morris York pomůžou vyjádřit Vaše pravé já.

V dnešním přeplácaném světě je těžké něčím novým zaujmout. My jsme ale vsadili na jednoduchý design, který již téměř nikde nenajdeme. A přesně takové hodinky Vám nabízíme, minimalistické, elegantní, originální.

Správou volbou hodinek je můžeme dokonale sladit s náramkem, prstenem a nebo rovnou celým outfitem. Hodinky hned na první pohled prozrazují něco o svém majiteli a Vy díky nim můžete zdůraznit svůj styl a dokreslit Vaší image. Svými ojedinělými hodinkami se můžete odlišit od ostatních a jistě jejich minamalismus ocení i vaše rodina a přátelé. S našimi hodinkami vždy budete sami sebou.

 

Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.